У Києві в ліфті повісили портрет Путіна: реакція українців потрапила на відео

У Києві в ліфті повісили портрет Путіна: реакція українців потрапила на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Києві в одній з елітних багатоповерхівок в ліфті повісили портрет президента Росії Володимира Путіна, а камера знімала реакцію людей на такий “інтер’єр”, причому при зйомці йшов запис звуку.

Кадри з результатами подібного “експерименту” опубліковані в Telegram-каналі “Столиця”.

Loading...

На ролику видно, що киян зображення Путіна в ліфті вдома не залишало байдужими. Громадяни з подивом розглядали нововведення, деякі сміялися, дехто діставав смартфони і фотографував, нерідко звучали нецензурні вирази, гнівні лайки на адресу глави Кремля. У підсумку портрет на місці не затримався й опинився на підлозі під ногами людей.

Зауважимо, що в мережі можна знайти публікації про подібні досліди “вивішування” Путіна в ліфтах зі зйомкою реакції на приховану камеру в кількох містах в Росії. Тепер аналогічний експеримент провели в столиці України. Де саме це сталося – не уточнюється.

Як реагували кияни на портрет Путіна “Єтиш твою… Хай бог милує” “Ні х** собі… Е*ати! / Жах… Це просто пі**єць…” “Та йо* твою мать! А воно знімається…? / Стасику, ну не треба… у нього очі, мені аж ніяково… Жах, я прямо відчуваю, що тут ще хтось є” Ти подивися – та йо* твою мать, що це таке!? / Та ну на**й! Це що за дебіли тут повісили? / У Києві, столиці України / Кінчені якісь” “Бл*, ось це гониво жорстке” “Що за прикол? Вони можуть так постраждати… цікаво, хто це взагалі вішав? Камера є тут” “О боже! Ісусе!… (пробує рукою портрет на міцність) Пішов ти! Путін, бл**ь!”(усе – англійською мовою) “Алло! Та тут народ приколюється – Путіна в ліфті повісили й знімають, як народ реагує!” “О-па! Ось це прикол просто! Бл**ь!” “Та йо* твою! Що це за х**ня тут!? (зриває портрет і кидає на підлогу) та ось, х**ня! (розбиває ногою) Розважаються люди, це пі**єць просто! (виштовхує ногою з ліфта в коридор) А де охорона тут?” “О! Пі**рас, бл**ь!!! (зриває портер) Та на**й ця х**та тут, я зараз зламаю і викину цю х**ню!… Можеш зняти, як я її зламаю? / Можу / Пішли”.

Попереджаємо: відео 18+, звучить нецензурна лайка!

Відео: реакція киян на портрет Путіна в ліфті

Нагадаємо, минулої зими в Києві у під’їзді повісили портрет Зеленського, і несподівана реакція українців теж потрапила на відео.

Також ми писали про те, що нещодавно у Верховній Раді України нардепи “привітали” Путіна з днем народження відомою піснею.

Джерело: Народна Правда