У Польщі трагічно загинув 33-річний українець: опинився похований живцем

У Польщі трагічно загинув 33-річний українець: опинився похований живцем
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Польщі під час земельних робіт загинув 33-річний українець, якого повністю засипало під час раптового зсуву. Трагічний нещасний випадок стався в місті Гливиці на півдні країни.

Про це 28 жовтня передали в прес-службі місцевої поліції.

Loading...

Обвалення землі на робітника бригади сталося вчора вранці. Відразу після НП на місце прибули правоохоронці та рятувальники.

Пожежна команда почала відкопувати людини вручну, оскільки використання важкого обладнання в таких ситуаціях неможливо. Потім приїхала на допомогу спеціалізована рятувальна група Державної пожежної служби.

Крім слідчої групи поліції, на місце події прибули прокурор і представник Національної інспекції праці.

Зазначається, що під час рятувальних робіт була постійна небезпека подальших зсувів.

Тіло українця, який у Польщі тимчасово проживав у Забжі, змогли дістати з-під земельного завалу лише ввечері. Лікар на місці констатував смерть.

Поліція, прокуратура та Національна інспекція праці тепер з’ясовує причини та обставини трагічного випадку, а також формальні та юридичні аспекти найму працівника, включаючи виконання зобов’язань роботодавця в галузі професійного навчання та професійної підготовки.

У Польщі трагічно загинув 33-річний українець: опинився похований живцемУ Польщі трагічно загинув 33-річний українець: опинився похований живцем

У Польщі загинув 33-річний українець під час земельних робіт (фото: gliwice.policja.gov.pl)

Нагадаємо, раніше на швидкісній трасі S17 між Любліном і Варшавою сталася аварія, в якій загинув 23-річний громадянин України, що виконував на даній ділянці дороги ремонтні роботи.

Також повідомлялося, що нещодавно в Польщі в Любліні у гуртожитку знайшли мертвим 22-річного студента з України.

Джерело: Народна Правда