Хелловін: що потрібно і що не можна робити в це свято

Святкувати треба яскраво і робити лише хороше

Хелловін: що потрібно і що не можна робити в це свято
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Хелловін, Геловін (Halloween), переддень Дня Всіх Святих – це свято, з яким пов’язано дуже багато прикмет, правил, забобонів. Святкувати Хелловін треба в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. НАРОДНА ПРАВДА зібрала для вас список правил і «заборон», які діють (або діяли) в цю ніч.

Історія Хелловіна

Історія Хелловіна почалася давно на території сучасної Великобританії і Північної Ірландії. Стародавні кельти Ірландії і Шотландії відзначали в цей день перехід від зими до літа. Вони вдягали страшні костюми, запалювали вогні – все заради того, щоб відігнати сили зла від своїх домівок.

Читайте також: Як вдягтися на Хелловін – найяскравіші костюми

Пам’ятаєте, в «Скарлетт», коли народжувала головна героїня, всі жителі села (ірландці) боялися вийти з дому, щоб допомогти їй? І у нас для вас хороша новина: цей звичай разом із святом до нас не прийшов. Виходити, допомагати, сподіватися на допомогу, допомагати можна і навіть потрібно. Кажуть, в цю ніч треба робити лише добрі справи і думати про хороше, це відганяє зло краще, ніж свічка або гарбуз.

Читайте також: Як зробити гарбуз на Хелловін: 20 суперкреативних ідей

До речі про гарбуз. Перші світильники, які повинні були допомогти душам мертвих знайти спокій, були з ріпи. Це вже в Америці вони перетворилися в гарбуза – яскравіше, дешевше, та й гарбузи тут вирізали давно – щоб відсвяткувати закінчення збору врожаю. Хелловін: що потрібно і що не можна робити в це свято

Ну, і про забобони

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада треба зачинити всі вікна і двері. Одяг потрібно вдягати навиворіт, виходити з дому спиною. Не можна сушити білизну на вулиці. Поганою прикметою буде знайти 1 листопада в будинку павука, тому 31 треба всіх павуків викинути у вікно (не вбивати). До речі, поганою прикметою вважається кіт у хаті в цю ніч, особливо – чорний. Але не вірте в це, залиште котиків вдома. Хелловін: що потрібно і що не можна робити в це свято Гарного вам свята!

Джерело: Народна Правда