До 5 тисяч: у Кабміні озвучили розмір субсидій на опалювальний сезон

До 5 тисяч: у Кабміні озвучили розмір субсидій на опалювальний сезон
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

У державному бюджеті 2021 року достатньо коштів на виплату цьогорічних субсидій, а також для проведення перших платежів на початку наступного року.

Loading...

Про це Міністерство соціальної політики повідомило у своєму Facebook.

«Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету 2021 року, якими збільшено фінансування субсидій цього року на понад 12 млрд гривень. Понад 3 млрд гривень із цих коштів піде на авансування субсидій для виплати в січні наступного року, поки розроблятимуться порядки фінансування соціальних програм, затверджуватимуться довідки та кошториси на 2022 рік», — заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

За його словами, враховано, що на 50% обсягів збільшиться використання окремих комунальних послуг у регіонах у «червоних» карантинних зонах. Субсидія призначена вже понад 2,5 мільйонам домогосподарств, з яких автоматично майже двом мільйонам.

«Минулого опалювального сезону субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримувало близько трьох мільйонів домогосподарств. Очікуємо, що цього сезону буде така сама цифра», — сказав Музиченко.

Відомство також прогнозує, що середній розмір субсидії в опалювальному сезоні 2021-2022 років становитиме від 2 до 5 тисяч гривень.

 

До правил призначення субсидій внесено зміни , які позбавлять деякі категорії українців права отримувати виплати.

В Україні розпочинається опалювальний сезон – тепло спочатку подають на соціальні об’єкти. До кінця опалювального сезону українці можуть розраховувати на отримання субсидій.

Джерело: Народна Правда
Теги: