Смертність від COVID-19 в Україні на найвищому історичному рівні, – KSE

Смертність від COVID-19 в Україні на найвищому історичному рівні, – KSE
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Смертність від COVID-19 в Україні б’є усі рекорди. Лише за тиждень кількість смертей зросла на 13%.

Таку заяву зробив Юрій Ганіченко, керівник Центру економіки з охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE).

«За тиждень кількість летальних наслідків від коронавірусної хвороби зросла на 13%. Найпозитивніший «зелений» сценарій від Київської школи економіки не реалізувався, тому до кінця року в країні загальна кількість померлих від COVID-19 може сягнути 92 тисячі», — цитує його верифікований Міністерством охорони здоров’я Telegram-канал “Коронавірус_інфо”.

Ганіченко додав, що захворюваність на COVID-19 в Україні вдвічі перевищує середню в Європі. За тиждень цей показник зріс на 9%. У цьому госпіталізації поступово стабілізуються ( 3% на тиждень), а виписки продовжують зростати ( 12% на тиждень).

Також зріс рівень вакцинації – на 15% на тиждень. Кожен третій дорослий українець вже вакцинований принаймні 1 дозою, а кожен четвертий отримав повний курс щеплення.

Нагадаємо, у 16 областях України запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Волинська, Харківська та Тернопільська області перебувають у зоні ризику, і вже цього тижня там можуть оголосити «червоний» рівень.

В Україні за добу діагностували 19455 нових випадків COVID-19. Зокрема, захворіло 1263 дитини та 339 медпрацівників. Вчора було госпіталізовано 3 188 осіб, померло – 700, одужало – 12 639.

Центр контролю та профілактики захворювань США вніс Україну до списку країн з «найвищим рівнем COVID-небезпеки».

Джерело: Народна Правда