Спікер Путіна назвав “вкиданням” інформацію про нарощування військ біля кордонів з Україною

Спікер Путіна назвав “вкиданням” інформацію про нарощування військ біля кордонів з Україною
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Інформацію Politico про нарощування військ на кордоні з Україною у Кремлі назвали “вкиданням”.

Loading...

Таку заяву зробив речник президента Росії Дмитро Пєсков.

“Якість цих публікацій навіть не варто коментувати і загалом на них не варто звертати жодної уваги, бо там йдеться про кордон з Україною, показують кордон з Білоруссю і так далі. Саме ця якість найкраще свідчить про те, що не потрібно витрачати час на знайомство з такими вкиданнями”, – заявив він.

Він також підкреслив, що пересування військової техніки чи підрозділів територією Росії – це виключно російська справа:

“Росія – це країна, яка на тлі агресивних експансіоністських тенденцій особливо з боку НАТО та низки інших країн, завжди вживала і далі вживатиме заходів щодо забезпечення своєї власної безпеки”.

Зазначимо, 1 листопада Міністерство оборони України спростувало повідомлення про стягування російських військ до українського кордону. У відомстві назвали ці заяви елементом інформаційно-психологічного впливу:

“Факти нарощування збройних сил РФ на українському напрямі є елементом інформаційно-психологічних процесів”.

Військові припустили, що опубліковані у ЗМІ факти нарощування російських військ на українському напрямі – планові заходи у рамках переміщення військ після завершення навчань.

При цьому 29 жовтня головне управління розвідки повідомляло, що Командування ЗС РФ весь жовтень нарощувало боєздатність оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Джерело: Народна Правда