Донька загиблого у харківській аварії з “мажором” назвала ДТП вбивством

Донька загиблого у харківській аварії з “мажором” назвала ДТП вбивством
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Дочка загиблого в харківській аварії Ігоря Носова Анастасія не вірить у щирість вибачень винуватця трагедії Миколи Харківського, називаючи те, що сталося вбивством.

Про це дівчина розповіла у коментарі “Телеграфу”.

Loading...

Жінка впевнена, хлопець не кається.

“Які фрази ходили інтернетом, які плани він собі ставив, кудись відлетіти, вирішити… Це не випадкова ДТП, а вбивство. На жаль, у рамках законодавства не можемо це так трактувати, але всі люди розуміють – це вбивство”, – заявила Анастасія.

На її думку, від Харківського вона почула завчену фразу:

“Але перед ким він вибачився – перед журналістами? А далі що? Він не на спину мені плюнув, що вибачається”.

Анастасія каже, що її батько був у розквіті сил та регулярно займався спортом. Листок, на якому він розписав план тренувань, діти поклали в труну покійному. Туди ж поклали і літературу, “це була інтелектуально розвинена людина, яка не уявляла життя без книги і завжди мотивувала читати нас”.

Дочка Ігоря Носова вважає, що того злощасного вечора батько прийняв удар на себе: “Хто б помер. Це могли бути пішоходи, мами з колясками, діти… Трагедія була б. Тато взяв усе на себе”.

Раніше адвокат Богдан Кушнір заявив , що є небезпека, що неповнолітній Микола Харківський, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, уникне покарання, якщо до нього не буде прикута громадська увага.

Раніше у ЗМІ була інформація, що батько 16-річного Миколи Харківського, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, працює продавцем м’яса на Благовіщенському (Центральному) ринку. 

У ніч на 1 листопада в районі села Новошевченкове Кропивницького району Кіровоградської області сталася аварія , в якій загинули водій та троє дітей.

Джерело: Народна Правда