Один із лідерів руху противників вакцинації раніше прищепився “Спутником”

Один із лідерів руху противників вакцинації раніше прищепився “Спутником”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одним із лідерів руху противників вакцинації від COVID-19, через який сьогодні в заторах став Київ, є Остап Стахів. Це відомий провокатор, який, що найцікавіше, вже прищеплений російською вакциною.

“Сегодня” пише , що 35-річний Остап Стахів – відомий у Львові провокатор, голова маловпливової ГО “Ідея нації”. Його часто звинувачували в організації акцій і розслідувань, через що кілька разів кидали на смітник і обливали зеленкою.

2015 року був кандидатом на посаду мера Винників від УРП, але не пройшов. У 2019 році балотувався у Львові до Верховної Ради, публікуючи фейкову соціологію про підтримку понад 18%, хоч у підсумку набрав 1,2% голосів виборців.

Під час місцевих виборів у Львові минулого року він заявляв, що братиме участь у виборах мера Львова, але також не пройшов.

Остап Стахів поширює фейки про коронавірус і виступає проти вакцинації, називаючи себе “активістом” та “правозахисником”. Зокрема, 16 жовтня він розповідав, що нібито вежі для зв’язку опромінюють мешканців Львова.

Під час карантину Стахів неодноразово влаштовував провокації у лікарнях Львова та інших міст, транслюючи їх у соцмережі та переконуючи своїх читачів у тому, що нібито пандемія – вигадка. У грудні минулого року він проводив нелегальні пікети проти вакцинації від COVID-19 та карантину.

А у липні для своєї пропаганди використав дітей – організував ще один мітинг, але багато учасників були неповнолітніми.

“Форпост” пише , що Стахів навесні вакцинувався російським “Спутником V”. Однак щеплення робили не в руку, як усім, а в сідниці.

Незважаючи на катастрофічну ситуацію із COVID-19, наприкінці жовтня 43% українців не готові вакцинуватися. При цьому 36% опитаних заявили, що вже вакцинувалися (перше або друге щеплення). Ще 18% опитаних додали, що готові вакцинуватися.

Смертність від COVID-19 в Україні б’є усі рекорди. Лише за тиждень кількість смертей зросла на 13%.

Джерело: Народна Правда