Відомий російський боєць ММА побив дівчину та зламав їй руку

Відомий російський боєць ММА побив дівчину та зламав їй руку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Російський боєць Артур Кулінський б’є свою дівчину на ґрунті ревнощів. Як пишуть ЗМІ, боєць ММА побив 30-річну Алісу (ім’я змінено) як мінімум кілька разів – один раз, через ревнощі, другий раз після того, як вона вирішила піти від аб’юзера.

Про це повідомляє видання Super.

“На ґрунті ревнощів Артур відточував на ній свої професійні навички, внаслідок чого дівчина потрапила до лікарні зі зламаною рукою. Її прооперували та вставили металевий штифт, дівчина вирішила піти від аб’юзера. Але потім він знайшов її на вулиці і бійка повторилася”, – повідомляє видання.

За словами юриста Катерини Гордон, яка зараз захищає дівчину, поліцейські, яких викликала постраждала, після побаченого вирішили сфотографуватися із бійцем.

Наразі потерпіла відновлюється після численних травм і сьогодні, як розповіла юрист, написала заяву до поліції:

“Таких людей не можна називати представниками спорту. Я, наприклад, є юристом Федерації Боксу. І жоден спортсмен на моїй пам’яті не дозволяв собі таких дій.  Це справжня ганьба! Для мене також був дивовижний той факт, що при перших побоях були присутні ще двоє «спортсменів», які не заступилися за дівчину, а стали просто холоднокровними свідками даного акту насильства. Вдруге поліцейські вважали за можливе сфотографуватися з Артуром Кулінським. Ми перебуваємо у великому обуренні щодо цієї ситуації і добиватимемося порушення кримінальної справи”.

Відомий російський боєць ММА побив дівчину та зламав їй руку

Напередодні український легкоатлет, володар рекорду України у спортивній ходьбі Ігор Главан, підтвердив , що Національний антидопінговий центр України проводив махінації з допінг-пробами.

У Харкові мати побила 4-річного сина у прямому ефірі соціальної мережі Instagram.

Джерело: Народна Правда