Максима Галкіна внесено до “чорного списку”: йому заборонили в’їзд в Україну

Максима Галкіна внесено до “чорного списку”: йому заборонили в’їзд в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Максим Галкін потрапив до “чорного списку” міністерства культури та інформаційної політики України. Російському артисту заборонили в’їзд до країни.

Про це йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначається, що санкції щодо російського пародиста та співака діють відучора – 3 листопада.

Галкін був внесений до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, за поданням СБУ. Загалом у цьому списку 259 осіб.

Нагадаємо, перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, складає Мінкульт на підставі звернень Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Раніше Максим Галкін потрапив до бази “Миротворця” через свої поїздки до окупованого Криму з порушенням державного кордону України.

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо нових санкцій проти Російської Федерації.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Рада національної безпеки та оборони розширила санкційний список щодо осіб, які приймали та організовували “вибори” РФ в окупованому Криму та на Донбасі. До переліку додано понад 200 осіб.

Джерело: Народна Правда