“Моє серце розбите та спустошене”: у Бельгії трагічно загинула українська студентка

”Моє серце розбите та спустошене”: у Бельгії трагічно загинула українська студентка
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Бельгії трагічно загинула молода українка Елла Петниченко. Дівчина, яка навчалася на оперну співачку та виступала на сцені, потрапила під трамвай.

Loading...

Про це повідомляє Обозреватель. 

Трагедія сталася 2 листопада у Брюсселі. На зупинці трамвай №82 на смерть збив 28-річну дівчину. Пізніше з’ясувалося, що загибла – родом із Харкова Елла Петниченко. Дівчина навчалася у місті Льєж у Королівському вищому інституті музики.

Брюссельська поліція веде розслідування, причини події, в якій загинула українка, наразі невідомі.

Знайомі Елли Петниченко кажуть, що вона подавала великі надії, була освіченою та цілеспрямованою. Усі, хто знав Еллу, говорять про те, що вона могла зробити чудову сольну кар’єру за кордоном.

“З великим сумом ми дізналися про трагічну смерть Елли Петниченко, блискучої співачки та нашої студентки”, – написав генеральний директор університету Гвідо Джардон у Facebook.

“Моя прекрасна, миля Елла, моє серце розбите і спустошене… Ти мала співати сьогодні на конкурсі в Парижі! Я знала, що ти особлива не тільки через свій сліпучий талант, ти була чуйним, красивим і хоробрим ангелом. Я уявляла твоє майбутнє, повне успіху та музики. Я й уявити не могла, що доля буде така жорстока з тобою!” – Написала в соцмережі її подруга Патрісія.

Вчитися до Бельгії Елла виїхала три роки тому після того, як закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського. Після випуску дівчина рішуче заявила, що продовжить здобувати музичну освіту за кордоном.

“Такі студенти, як Елла, зустрічаються дуже рідко. Вона була дуже освіченою дівчинкою, дуже талановитою і дуже цілеспрямованою. Вона дуже добре знала англійську мову. Під час навчання паралельно підробляла викладачем англійської. Але це ніколи не заважало її навчанню, вона завжди приходила вчасно” на заняття”, – розповідає її викладач, доцент кафедри сольних співів українського навчального закладу Світлана Клебанова.

До Харкова Елла з батьками переїхали із Донецької області. Ще до початку навчання дівчина втратила батька і дуже тяжко переживала трагедію. З мамою у Елли були теплі стосунки. Вона відвідувала доньку в Бельгії, дівчина часто писала слова кохання та подяки своїй мамі, коли публікувала у соцмережах їхні спільні фото.

“Мама приїжджала на наші концерти, вона допомагала дочці робити зачіску, одягатися. Елла була дуже обдарованою студенткою. Вона не лише під час навчання брала участь у концертах. Вона одна з небагатьох моїх учнів, хто заспівав свій сольний концерт”, – згадує педагог.

“Моє серце розбите та спустошене”: у Бельгії трагічно загинула українська студентка

У Польщі власник пабу побив українця та вибив йому око.

На трасі в Польщі перекинувся мікроавтобус з мігрантами. Водієм виявився громадянин України, який спробував з місця події втекти.

У Польщі підозрюваним у вбивстві 25-річного громадянина України Дмитра Никифоренко пред’явлені звинувачення, їм загрожує до 10 років в’язниці. Кількість фігурантів кримінальної справи зросла до 9 осіб.

Джерело: Народна Правда