Ляшко підтвердив усунення вчителів без щеплень з 8 листопада

Ляшко підтвердив усунення вчителів без щеплень з 8 листопада
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прокоментував звернення Профспілки працівників освіти та науки до Кабінету міністрів, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки із закликом перенести дату, з якої почнуть усувати невакцинованих працівників шкіл – мінімум на 8 грудня.

У коментарі ТСН.Тиждень.

Loading...

За його словами, переносити набрання чинності наказа МОЗ про обов’язкове щеплення педагогів не будуть.

“У мене була велика дискусія минулого тижня з представниками профспілок і розмовляла з ними відверто. Є кілька варіантів. Профспілки хочуть право на роботу. А я говорю, що хочу забезпечити право на життя”, – заявив міністр.

“Керівник, директор освітньої установи робить внутрішній наказ, яким усуваються на період карантину люди, які не мають принаймні одного щеплення проти коронавірусної хвороби. Це все в рамках чинного законодавства”, – наголосив міністр.

Він також додав, що в Україні достатньо вакцин, а його ключове завдання як міністра охорони здоров’я – зберегти якнайбільше життів.

Як повідомлялося раніше, 8 листопада набрав чинності наказ про обов’язкову вакцинацію працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій (територіальних органів), а також навчальних закладів.

Як повідомлялося раніше, вчені Оксфордського університету виявили ген, наявність якого у людини подвоює ризик розвитку дихальної недостатності при COVID-19. Інакше кажучи, цей ген збільшує ризик смерті.

Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила екстрене застосування індійської вакцини від COVID-19 Covaxin. Препарат розробила фармацевтична компанія Bharat Biotech. Вакцину дозволили застосовувати для вакцинації осіб віком від 18 років.

Джерело: Народна Правда