Шахраї спустошили картку ПриватБанку українки: озвучено схему

Шахраї спустошили картку ПриватБанку українки: озвучено схему
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Шахраї вкрали з картки клієнтки ПриватБанку понад 20 тисяч гривень. Робилося це за схемою транзакцій – загалом їх було 800 (!), а знімали по 24,99 гривні. При цьому жодного разу установа не надіслала повідомлень.

Подробиці постраждала Марина Рум’янцева описала на сайті Мінфіну.

Loading...

Жінка поскаржилася, що тричі спілкувалася з операторами, жоден їй не допоміг.

Далі пряме мовлення:

“У ніч з 28.10 на 29.10 з моєї картки було списано велику суму грошей 20500 грн. Я тут викладаю копію звернення до Мінфіну та Фейсбуку. Наступне звернення буде у ЗМІ.
Піст про шахрайство, обман і байдужість.
Сьогодні, о 00.00 годині, у мене з картки Приват банку шахраї почали знімати гроші. По 24.99 грн, 800 транзакцій! В результаті моя картка полегшала на 20.500 тис.грн.

Жодного разу, за всі 800 транзакцій, мені не надійшло повідомлення, що у мене знімають гроші. Хоча, якщо ти в магазині або в аптеці розраховуєшся карткою та сума більше 1000 грн, тут же надходить код підтвердження (чи ви зняли таку суму?). Але, напевно, 20 тис. грн, це не дивно.
Цілком випадково, о 8.41, я відкрила Приват 24 і світ перекинувся в мене. Я одразу заблокувала карту, якби не випадок, то зараз було б -51 тис.грн. З яких 48 – кредитні (тобто не мої).
Я перебуваю в іншій країні. Зв’язалася з Приват банком, пояснила ситуацію, що в чужій країні -20 тис., 800 транзакцій!

Перший оператор, В’ячеслав, пояснив, що якби знімали по 150 грн, то це шахрайство можна написати заяву і допомогти повернути гроші, а у мене знімали по 24.99 грн., нічим допомогти не можуть. І всі мої прохання розібратися, звелися до того, що треба було б 17.700 грн (кредитні) підкласти на картку та анулювати її.

Наступний оператор Наталя поспівчувала і порадила написати заяву в поліцію (неважливо, що я в іншій країні).

Третій оператор Іван, на 6 хв. пішов дізнатися, що робити і в мене пішли всі гроші з телефону, т.к. я в роумінгу (хоча передзвонював Приват банк). Результат – той самий. На моє запитання, як це за добового ліміту в 1000 грн., я «розплатилася за послуги» 20 тис. грн, мені так нічого і не відповіли.

Я написала цей пост не для того, щоб викликати жалість чи просити про допомогу. У мене чудова сім’я, мої діти, які допоможуть мені.
На сайті ПриватБанку є такі слова «Кожен другий українець – клієнт ПриватБанку, кожен перший – його акціонер». І я хочу сказати вам, люди, варто добре подумати, перш ніж довіряти свої гроші ПриватБанку.
#ПриватБанк #шахрайство#байдужість
З повагою Рум’янцева Марина”.

Шахраї спустошили картку ПриватБанку українки: озвучено схему

Поліцейські викрили шахрая, який примудрився взяти величезний кредит на чуже ім’я, а також надати частину грошей.

В Україні з’явилося одразу кілька шахрайських схем — ремонт у квартирі, безкоштовні продукти та навіть обмін грошей під час реформи.

Джерело: Народна Правда