Польща готується до штурму кордону мігрантами: Білорусь перекидає військових

Польща готується до штурму кордону мігрантами: Білорусь перекидає військових
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Ситуація на кордоні Білорусі та Польщі продовжує загострюватись. Міноборони Польщі повідомляє, що до табору мігрантів у Кушниці наближається велика група білоруських військових.

Відповідне відео опубліковано у Twitter.

Польські правоохоронці не виключають, що будь-якої миті може статися штурм прикордонних огорож, які вже й так пошкоджені в деяких місцях. На місці в повній готовності перебувають прикордонники, спецназ та військові.

Нагадаємо, 8 листопада з боку Білорусі до кордону з Польщею (пункт пропуску “Кушниця”) прийшли сотні мігрантів. При цьому, як повідомляли ЗМІ, їх супроводжували білоруські силовики у військовій формі та зі зброєю.

Через скупчення мігрантів Литва направила військових до кордону з Польщею та Білорусією. Більше того, міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте запропонувала запровадити в країні надзвичайний стан через ситуацію на кордоні.

Як відомо, ситуація в регіоні загострилася після того, як Олександр Лукашенко у відповідь на санкції ЄС заявив, що республіка більше не стримуватиме потік нелегалів.

Напередодні польські прикордонники повідомили про виявлення на території Польщі трьох людей у формі зброї. Країна звинуватила Білорусь у збройній провокації на кордоні.

Білорусь та Росія посилять військове угруповання на кордоні з Україною та Польщею. Як заявив Олександр Лукашенко, Мінськ та Москва не приховують своїх намірів із цього питання.

Джерело: Народна Правда