У Києві госпіталізація дітей із COVID-19 б’є рекорди: 4 пацієнтів у реанімації

У Києві госпіталізація дітей із COVID-19 б’є рекорди: 4 пацієнтів у реанімації
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Києві стрімко зростає захворюваність на COVID-19 серед дітей. Лише минулої доби зафіксували понад 100 хворих – це рекорд серед неповнолітніх за весь період пандемії у столиці.

Про це повідомив під час брифінгу мер Києва Віталій Кличко.

Loading...

Він також додав, що одночасно зростає  госпіталізація дітей.

Вчора збільшилася кількість хворих дітей на коронавірус до 109 за добу. Зокрема 57 хлопчиків від 11 до 17 років та 52 дівчинки віком від 2 місяців до 17 років.

“Все більше госпіталізують хворих на коронавірус дітей. Тому що штам “Дельта”, як зазначають медики, – більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей. І вражає з наслідками та ускладненнями”, – зазначив Кличко.

Мер додав, що сьогодні у столичних лікарнях перебувають 85 дітей із COVID-19 та підозрою на захворювання, 4 з них – у реанімації.

“Такої кількості дітей у лікарнях не було у всі попередні хвилі вірусу”, – заявив Кличко.

Як повідомлялося раніше, другу добу в Україні понад 800 смертей від COVID-19 .

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наказ набирає чинності з 9 грудня 2021 року.

Днями фонд ЮНІСЕФ доставив в Україну майже 3 мільйони доз вакцини від COVID-19 виробництва компанії Moderna. Ця партія прийшла безкоштовно у рамках глобальної ініціативи COVAX.

На Закарпатті поліцейські викрили схему продажу фальшивих експрес-тестів на COVID-19, яку проводили працівники вокзалу.

Як повідомлялося раніше, 8 листопада набрав чинності наказ про обов’язкову вакцинацію працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій (територіальних органів), а також навчальних закладів.

Джерело: Народна Правда