У ВООЗ назвали умову, за якої можуть оголосити про закінчення пандемії COVID-19

У ВООЗ назвали умову, за якої можуть оголосити про закінчення пандемії COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що пандемію можна вважати епідемією, якщо система охорони здоров’я не буде перевантажена.

Таку заяву зробив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюґе в інтерв’ю La Vanguardia.

Loading...

За його словами, світ має навчитися жити з вірусом:

“Щойно нашу систему охорони здоров’я не буде перевантажено через госпіталізацію та смерть від COVID, тобто буде можливість надавати ті послуги, які надавалися раніше, пандемія, можливо, перетвориться на ендемію”.

При цьому він підкреслив, що в Європі знову проблема і якщо тенденція з поширенням інфекції не зміниться, до лютого наступного року може додатися ще півмільйона летальних випадків від COVID-19.

“Чому у нас знову проблеми? Тому що більш ніж у половині країн регіону вакцинація застопорилася”, – наголосив Клюге.

Він зазначив, що якщо кілька місяців тому головною проблемою була наявність вакцин, то зараз проблема – скептицизм щодо вакцин та фейкові новини.

Як повідомлялося раніше, другу добу в Україні понад 800 смертей від COVID-19 .

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наказ набирає чинності з 9 грудня 2021 року.

Днями фонд ЮНІСЕФ доставив в Україну майже 3 мільйони доз вакцини від COVID-19 виробництва компанії Moderna. Ця партія прийшла безкоштовно у рамках глобальної ініціативи COVAX.

На Закарпатті поліцейські викрили схему продажу фальшивих експрес-тестів на COVID-19, яку проводили працівники вокзалу.

Як повідомлялося раніше, 8 листопада набрав чинності наказ про обов’язкову вакцинацію працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій (територіальних органів), а також навчальних закладів.

Джерело: Народна Правда