Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні намагаються перекинути зброю з Донбасу

Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні намагаються перекинути зброю з Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Олександр Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні Польщі та Білорусі нібито перекидають зброю з Донбасу. Причому біженців озброюють уже нібито другий день.

Про це повідомляє БЕЛТА.

“У нас дуже небезпечна намітилася там тенденція. Я це припускав. Це питання наших військових та Комітету держбезпеки. Пішли спроби перекидання зброї, боєприпасів та вибухівки цим людям у таборі. Останні дві доби перекидають зброю. Зброя переважно йде (ми з росіянами тримаємо на контролі це питання, з Путіним розмовляли на цю тему) з Донбасу. Йде зброя для чого? Тут хочуть влаштувати провокацію. Зіштовхнути лобами наших прикордонників з ними, наших військових з ними. Бо там курди. А курди – це вояки. І коли вони (польська сторона, – БЕЛТА) їх ріжуть, б’ють та інше, люди у розпачі. Будь-який автомат, пістолет, провокація – і військовий конфлікт”, – заявив Лукашенко.

Секретар Ради безпеки та оборони Олексій Данилов відповів на пропозицію Німеччини розмістити нелегальних мігрантів з Білорусі в Україні.

Напередодні Лукашенко прокоментував ситуацію із мігрантами на кордоні Білорусії з Євросоюзом. За його словами, якщо Білорусь припуститься помилки, це відразу втягне в ситуацію Росію.

Джерело: Народна Правда