“Нехай беруть собі додому”: у РНБО відповіли на пропозицію Німеччини розмістити мігрантів в Україні

”Нехай беруть собі додому”: у РНБО відповіли на пропозицію Німеччини розмістити мігрантів в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Секретар Ради безпеки та оборони Олексій Данілов відповів на пропозицію Німеччини розмістити нелегальних мігрантів із Білорусі в Україні.

Нагадаємо, напередодні Deutschlandfunk повідомив, що експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільс Шмід запропонував допомогти Польщі з вирішенням проблеми біженців на кордоні з Білоруссю. На його думку, мігранти мають пройти процедури отримання притулку у третій країні, яка не входить до Євросоюзу, наприклад, в Україні.

Данілов у відповідь запропонував Німеччині самій забрати мігрантів.

“Ми на РНБО розглядали цю заяву пана Шміда. Ми маємо пропозицію до соціал-демократів Німеччини взяти собі додому по два, по три, по п’ять (мігрантів – ред.), якщо мало місця у них у Бундестазі, то нехай беруть собі додому”, – сказав він у ході брифінгу.

Нагадаємо, напередодні Білорусь опублікувала фотографії поранених мігрантів, які прорвалися на територію Польщі, але відтіснили назад. Польща у відповідь показала, як білоруські силовики б’ють та залякують біженців стріляниною.

Ситуація на кордоні Білорусі та Польщі продовжує загострюватись. Міноборони Польщі повідомляє, що до табору мігрантів у Кушниці наближається велика група білоруських військових. Польські правоохоронці не виключають, що будь-якої миті може статися штурм прикордонних огорож, які вже й так пошкоджені в деяких місцях. На місці в повній готовності перебувають прикордонники, спецназ та військові.

Джерело: Народна Правда