Розмір субсидії збільшать до 2500 гривень: кого це стосується

Розмір субсидії збільшать до 2500 гривень: кого це стосується
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Кабінет Міністрів готується збільшити розмір субсидії на опалення мешканцям кількох прифронтових населених пунктів, які залишилися без газопостачання внаслідок обстрілів бойовиків, і нині змушені опалювати своє житло електроенергією.

Про це в інтерв’ю телеканалу “Дом” повідомила новий віце-прем’єр-міністр – міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Loading...

За її словами, звернення до неї від місцевих депутатів із Донецької та Луганської області надійшло вже першого дня її роботи на новій посаді.

«Ситуація була такою. Є населені пункти, які розташовані поблизу лінії розмежування. І вони через агресію Російської Федерації втратили можливість отримувати тепло через газопроводи через те, що неможливо під обстрілом проводити ремонтні роботи. Нас попросили допомогти, щоб домогосподарства, які забезпечують теплом своє житло через електроенергію, мали можливість не платити за високим тарифом. Тобто вище за 90 коп.», — пояснила суть звернення міністр.

Пропозиція була оперативно розглянута Мінсоцполітики, яка підготувала відповідний проект постанови КМ, і її ухвалення очікується найближчим часом.

І якщо зараз мешканці прифронтових районів отримують субсидію у розмірі 700-1000 грн, тепер вона зросте до більш ніж 2,5 тис. гривень.

Одночасно для мешканців Донбасу знімуть обмеження щодо актів на обстеження житлових умов.

Допомога торкнеться десятків тисяч домогосподарств, а додаткові видатки державного бюджету прогнозуються на рівні близько 70-80 млн. грн. на місяць.

До правил призначення субсидій внесено зміни , які позбавлять деякі категорії українців права отримувати виплати.

В Україні розпочинається опалювальний сезон – тепло спочатку подають на соціальні об’єкти. До кінця опалювального сезону українці можуть розраховувати на отримання субсидій.

Джерело: Народна Правда
Теги: