Ткаченко озвучив одразу кілька причин, через які подав у відставку з посади голови Мінкульту

Ткаченко озвучив одразу кілька причин, через які подав у відставку з посади голови Мінкульту
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко подав заяву про відставку.

Loading...

У себе у Facebook він пояснив, що сталося це через ухвалене Кабінетом міністрів рішення про відокремлення Держкіно від очолюваного ним міністерства:

“Рішення Кабміну щодо Держкіно приймалося без погодження з Мінкультом. Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики та передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності”.

Окремо він також згадав і бюджет на культуру на 2022 рік: “І характер обговорення та фінальна сума для мене є неприйнятними”.

3 листопада Верховна Рада відправила у відставку п’ятьох міністрів: міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Роман Абрамовський, перший віце-прем’єр та міністр економіки Олексій Любченко, віце-прем’єр та міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Рєзніков, віце-прем’єр-міністр та міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр оборони Андрій Таран.

4 листопада колишній міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Рєзніков став новим міністром оборони.

Джерело: Народна Правда