У Львові від COVID-19 померла 23-річна вагітна та 29-річний чоловік без патологій – обидва без щеплення

У Львові від COVID-19 померла 23-річна вагітна та 29-річний чоловік без патологій – обидва без щеплення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова за добу від коронавірусу померло двоє ще зовсім молодих людей без супутніх патологій – вагітна 23-х років та 29-річний чоловік. Обидва були невакциновані та перебували у тяжкому стані в реанімації.

Про це у Facebook розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Наталія Матолінець.

Loading...

Вона наголосила, що за 50 років роботи реанімації медики бачили різне і, здавалося, їх було важко здивувати, проте пандемія COVID-19 показала протилежне.

“Те, що відбувається зараз – нестерпно! Робочий ранок почався з розтинів. Спочатку вагітної жінки з так і ненародженою дитиною в утробі… і дівчиною планував життя, якого вже більше ніколи не буде. Щирі співчуття рідним!” – Написала медик.

Вона додала, що для померлої молодої жінки це була перша вагітність. За життя обох пацієнтів лікарі виборювали майже місяць, але безуспішно. Ситуацію професор у ЛНМУ імені Данила Галицького назвала дуже страшною.

У Києві стрімко зростає захворюваність на COVID-19 серед дітей. Лише минулої доби зафіксували понад 100 хворих — це рекорд серед неповнолітніх за весь період пандемії у столиці.

Другу добу в Україні понад 800 смертей від COVID-19 .

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наказ набирає чинності з 9 грудня 2021 року.

Джерело: Народна Правда
Теги: