Нардепу Гео Леросу вручили другу підозру: подробиці

Нардепу Гео Леросу вручили другу підозру: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народному депутату України повідомили про підозру у невиконанні судового рішення.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Loading...

“При процесуальному керівництві прокурорів Офісу Генерального прокурора та за дорученням виконувача обов’язків Генерального прокурора народному депутату України повідомили про підозру у умисному невиконанні судового рішення (ч. 1 ст. 382 КК України)”, – йдеться у повідомленні прокурора.

За даними слідства, народний депутат навмисне не виконав рішення суду – ухвалу Київського апеляційного суду, яка зобов’язала парламентаря спростувати поширену ним недостовірну інформацію щодо громадянина шляхом розміщення відповідної інформації на своїй сторінці у Facebook.

“Підозрюваний усвідомлював обов’язковість виконання рішення, а також мав реальну можливість виконати вимоги суду в повному обсязі, проте не зробив цього”, – додали в прокуратурі.

РБК-Україна пише, що підозру вручили нардепу Гео Леросу.

Напередодні правоохоронці прийшли до позафракційного народного депутата Гео Лероса для вручення підозри “про середній палець”.

Нагадаємо, 4 листопада під час виступу Лерос назвав президента Володимира Зеленського “головним зрадником в Україні”. Спікер попросив вимкнути йому мікрофон, на що народний депутат показав середній палець у бік Зеленського та голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Джерело: Народна Правда
Теги: