Прикордонники не стрілятимуть, якщо мігранти прориватимуться в Україну, – Данілов

Прикордонники не стрілятимуть, якщо мігранти прориватимуться в Україну, – Данілов
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що якщо мігранти, які зараз атакують кордони Польщі , намагатимуться прорватися в Україну, українські прикордонники не застосовуватимуть проти них зброю.

Відповідну заяву він зробив у ефірі “Право на владу”.

Loading...

Він нагадав, що згідно з українськими законами, за порушення кордону немає іншого покарання, крім штрафу.

“По-перше, я можу сказати, що ми не можемо відривати вогонь на поразку, це просто категорично заборонено. Інша справа, що ми маємо вжити превентивних заходів для того, щоб це не сталося, і ми зараз займаємося цим питанням. Але ми розуміємо, що біженці – це біженці, а натовп – це штучно створений натовп. Це зовсім різні речі”, – сказав Данілов.

Напередодні секретар Ради безпеки та оборони Олексій Данілов відповів на пропозицію Німеччини розмістити нелегальних мігрантів із Білорусі в Україні: «Ми на РНБО розглядали цю заяву пана Шміда. Ми маємо пропозицію до соціал-демократів Німеччини взяти собі додому по два, по три, по п’ять (мігрантів — ред.), якщо мало місця у них у Бундестазі, то нехай беруть собі додому».

Нагадаємо, напередодні Білорусь опублікувала фотографії поранених мігрантів, які прорвалися на територію Польщі, але відтіснили назад. Польща у відповідь показала, як білоруські силовики б’ють та залякують біженців стріляниною.

Джерело: Народна Правда