Сприяв терористам: СБУ вручила підозру екс-міністру енергетики Демчишину

Сприяв терористам: СБУ вручила підозру екс-міністру енергетики Демчишину
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Слідчі Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань вручили підозру колишньому міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Loading...

Силовики зазначають, що підозру оголошено за статтею ст. 258-3 Кримінального кодексу України – сприяння терористичній групі чи терористичній організації.

“Слідством встановлено, що посадова особа протягом грудня 2014 – лютого 2015 року видала низку наказів, якими призначила на посади державних підприємств, що перебувають на тимчасово окупованих територіях, представників терористичних організацій «Л/ДНР». Крім того, міністр, перевищуючи свої службові повноваження , змусив керівників державної енергогенеруючої компанії укласти кілька угод з представниками «Л/ДНР». Зокрема щодо постачання вугілля на загальну суму понад 3 млрд. грн”, – повідомили в СБУ.

Внаслідок протиправних дій міністра до розпорядження терористів надійшло понад 200 млн. грн. Це призвело до закріплення та подальшого становлення так званих «урядів» терористичних організацій «Л/ДНР» на тимчасово окупованих територіях. Більше того, це призвело до зменшення фінансового навантаження країни-агресора щодо матеріального забезпечення “Л/ДНР”.

Служба безпеки опублікувала окремі елементи свідчень бойовика терористичної організації ДНР Дениса Куликовського, який очолював незаконну в’язницю «Ізоляція» в окупованому Донецьку.

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції РНБО. Йдеться про Тараса Козака.

Джерело: Народна Правда