У Росії відповіли Bloomberg на статтю про можливість вторгнення в Україну

У Росії відповіли Bloomberg на статтю про можливість вторгнення в Україну
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Російській Федерації відреагували на повідомлення видання Bloomberg про те, що Росія, можливо, готує нове вторгнення в Україну.

Loading...

Telegram-канал “ТАСС” пише, що заступник постпреда Російської Федерації при ООН Дмитро Полянський спростовує повідомлення західного видання.

Полянський стверджує, що Росія ніколи не планувала (вторгнення в Україну, – ред.).

Зазначимо, Bloomberg пише, що американські чиновники висловлюють побоювання через те, що Москва може розглядати можливість військової операції. Такі висновки, як стверджується, підкріплені загальнодоступними доказами, проте США поки не передали їх Євросоюзу. Вашингтон планує передати інформацію з цієї теми перед тим, як буде ухвалено рішення про колективну відповідь.

Водночас додав, що РФ не нападатиме, якщо її не спровокує Україна.

“Це не територія України, це територія Росії. Якщо ви… почуєте конкретні загрози, які звучать в Україні проти Росії, проти російської територіальної цілісності, то ви зрозумієте, що певна обережність є логічним кроком у такій ситуації”, – цитує Полянського РБК. -Україна..

Він звинуватив Україну у нагнітанні ситуації, додавши, що “військові кораблі США у Чорному морі діють дуже провокаційно”.

Напередодні в РНБО попередили , що на Україну насувається нова хвиля дестабілізації з боку Росії. Використовуватиметься тиск за допомогою військової сили.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба також повідомляв , що найкращий спосіб стримати Росію – це дати Кремлю зрозуміти, що Україна сильна та має потужних союзників, а агресія закінчиться тоді, коли наша країна стане невід’ємною частиною Заходу.

Джерело: Народна Правда