Ціни на каву в Україні злетять у півтора рази: озвучено причини

Ціни на каву в Україні злетять у півтора рази: озвучено причини
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Цінники на каву злетять. Причина – серйозні проблеми у країн, які вважаються основними постачальниками зерен: Бразилії, Колумбії та В’єтнамі. Прогнози експертів кажуть, що ціни на кавове зерно протягом цього року можуть збільшитися на 20-55%.

Про це йдеться у матеріалі Depo.ua.

Loading...

Кавовий ринок зазначив рекорд – цієї осені ціна на арабіку піднялася до $2,16 за фунт, а це максимальний показник із лютого 2012 року. І це не нова тенденція. Світовий ринок кави лихоманить з весни 2021 року, коли стало відомо, що врожай у Бразилії, яка є найбільшим світовим експортером кави, буде істотно нижчим через велику посуху в цій країні. Зважаючи на те, що Бразилія забезпечує близько третини всього світового експорту кави, скорочення врожаїв навіть на 10% стає проблемою. Але нинішнє скорочення бразильського експорту сягнуло, за деякими даними, 20%. Тому світовий дефіцит кави утворився у розмірі понад 6%.

А з огляду на те, що світовий ринок кави в частині споживання щороку зростає на ті ж 6-7%, загальний дефіцит може перевищити 10%.

Ще одним фактором зростання дефіциту стала Колумбія, яка є третім після Бразилії та В’єтнаму постачальником кави на світовий ринок. Тут, на тлі бразильських проблем, місцеві фермери вирішили не виконувати попередньо укладені контракти та не відвантажувати зерна, щоб збільшити ціну та продати каву дорожче. Все це призвело до певного хаосу: було порушено логістику, скасовано значну частку контрактів і навіть втрачено частину врожаю.

Для світового кавового ринку це стало ударом. І ціна протягом весни-літа 2021 зросла як мінімум на 55%.

Не залишився осторонь і зробив свій внесок у загальну кризу також і В’єтнам. На початку осені стало відомо, що ця країна також скорочує поставки. Однак причина тут – не погодні умови та неврожай. Сюди докотився вал пандемії і багато підприємств із вирощування кави через масові захворювання працівників скоротили або навіть взагалі зупинили свої виробництва. Вже у серпні цього року це призвело до падіння експорту на 9% порівняно з попереднім місяцем. І скорочення постачання, враховуючи зростання захворюваності, буде тенденцією також і наступні місяці.

Експерти прогнозують, що втрати ринку, які вже вимірюються десятками відсотків, диктуватимуть умови щонайменше до весни наступного року, коли можна буде оцінити майбутні врожаї у країнах-виробниках. І ціна, відповідно, зростатиме. До якого рівня сказати складно. Але біржовики, які торгують кавовими ф’ючерсами, висловлюють певний оптимізм щодо цього ринку, що говорить про очікування на чергові стрибки цін.

Україна вважається невеликим споживачем кави, у нас за підсумками 2020 року споживання кави на душу населення становило 1,5 кілограма на рік. Але наша країна швидко підтягується до Європи. Так, якщо ще 2000 року кожен українець вживав у середньому 0,2 кг кави на рік, то вже 2018 року цей показник збільшився на цілий кілограм і становив 1,2 кг. Дані минулого року (1,5 кг) фіксують безперервне збільшення ринку.

За статистикою імпорт кави в Україну за останні п’ять років зріс на 63%. Минулого року він досяг 48 400 тонн загальною вартістю 166 млн. доларів.

Щодо джерел походження кави, яку ми вживаємо, з огляду на порівняно невелику ємність нашого ринку, Україна практично не закуповує зерна у безпосередніх виробників. Кава потрапляє до нас транзитом — переважно через Польщу, яка забезпечує 23% внутрішнього українського ринку. Причому це переважно вже перероблена, обсмажена і розфасована кава. Тоді як безпосередньо з Бразилії спочатку до нас надходить лише 7% від обсягу внутрішнього ринку.

В Україні рекордно подорожчало м’ясо — у вересні ціни на його види злетіли на 25,5%. Якщо порівнювати зі груднем попереднього року найбільше подорожчало куряче філе.

В Україні зросли ціни на продукти тваринного походження, і за рік найбільше – на третину та вище – подорожчали курка та яйця.

 

Джерело: Народна Правда
Теги: