“ФОПам” нарахували штрафи, які в уряді анонсували скасувати: чи треба платити

”ФОПам” нарахували штрафи, які в уряді анонсували скасувати: чи треба платити
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Фізичним особам-підприємцям у період карантину нарахували штрафи.

Loading...

Про це йдеться у сюжеті “Сніданку з 1+1”.

Відомо, що у багатьох представників малого та середнього бізнесу різні суми за податковими зобов’язаннями. Після звернень за роз’ясненнями з’ясувалося, що це прострочені платежі за період карантину. Хоча попередньо в уряді анонсували, що ці платежі буде скасовано.

У головному управлінні Фіскальної служби пояснили, що штрафи були нараховані системою автоматично. Тому юристи радять усім підприємцям перевіряти самостійно свої облікові записи. І у разі виявлення штрафних нарахувань – письмово звертатися до податкової.

2022 року після ухвалення так званого «ресурсного законопроекту» (мають прийняти у другому читанні) українці сплачуватимуть податок на свої автомобілі. Зміни закону призведуть до того, що оподатковуватимуться не лише елітні авто, а й нові машини середнього класу. Податок на автомобіль становить 25 тисяч гривень. Його потрібно платити щороку один раз.

В Україні банки все частіше блокують перекази та рахунки — все через податкову перевірку. Великі витрати, нагадаємо, перевіряють за новими правилами: громадяни мають довести, звідки вони взяли гроші та чи легально їх заробили.

Джерело: Народна Правда