Не готівка: у Зеленського роз’яснили, хто і як отримає “тисячу за вакцинацію”

Не готівка: у Зеленського роз’яснили, хто і як отримає “тисячу за вакцинацію”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Компенсацію за вакцинацію від COVID-19 отримають усі українці, які пройшли повний курс незалежно від термінів вакцинації.

Loading...

Таку заяву зробив речник президента Сергій Никифоров.

“Називати це “тисячею за вакцинацію” означає сильно применшувати важливість і обсяг ініціативи. Насправді, це масштабна (на кілька мільярдів гривень) програма з підтримки бізнесу. Просто гроші віддають опосередковано, через споживачів. Таким чином влада, по-перше, демонструє вдячність людям, які вирішили вакцинуватися, і заохочує тих, хто ще вагається, а, по-друге, допомагає саме тим підприємцям, які найбільше постраждали від карантинних обмежень.”, – йдеться у його повідомленні у Facebook.

Він також додав, що механізм виділення грошей ще опрацьовують, але вже зараз можна сказати, що це не готівка:

“Це буде певний ваучер чи сертифікат, чи депозит – називайте як хочете – на перелік товарів та послуг. Вичерпний список оголосимо найближчим часом, узагальнено це культура, подорожі та спорт. Тому є і третій плюс від програми – заохочення культурного та спортивного розвитку українців “.

Окремо він підкреслив, що процес отримання грошей тими, хто має “Дію” і тими, хто її не має, відрізнятиметься.

Нагадаємо, 15 листопада в Україні було зафіксовано новий антирекорд за смертністю від COVID-19 – 838 осіб.

У Києві стрімко зростає захворюваність на COVID-19 серед дітей. Лише минулої доби зафіксували понад 100 хворих — це рекорд серед неповнолітніх за весь період пандемії у столиці.

Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наказ набирає чинності з 9 грудня 2021 року.

Джерело: Народна Правда