Тіло віддали за гроші, а хірург був п’яний: у Харкові жінка звинуватила медиків у смерті батька

Тіло віддали за гроші, а хірург був п’яний: у Харкові жінка звинуватила медиків у смерті батька
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Мешканка Харкова звинуватила лікарів міської багатопрофільної лікарні №18 у вбивстві батька. Нібито лікарі вчасно не забезпечили чоловіка киснем.

Про скандал повідомляє Telegram-канал “Типовий Харків”.

Loading...

Українка заявила, що її батька до лікарні 11 листопада привезла швидка із сатурацією 80.

“Вранці приїхавши до лікарні дізналася, що він помер. Ніхто за ніч нічого не зробив, черговий лікар, бачивши стан, не забезпечив тата киснем! І ніхто не зволив зателефонувати і повідомити про смерть! і дізнатися які препарати потрібні, головлікар хірург відділення по хамському сказав просто, що він помер. Сказав, що помер увечері, а в морзі я дізналася, що помер він о 8:20 ранку. Днем 12.11.2021 черговий лікар у хірургії (хірург) був із запахом алкоголю з рота! Сказав, що вони не зобов’язані повідомляти родичам про смерть!”, – орфографія та пунктуація автора збережені.

Вона також додала, що потрібно було заплатити 4500 гривень, щоб забрати тіло батька та все без чеків.

Зазначимо, інша читачка Telegram-каналу із посиланням на родичів, які працюють у цій лікарні, заявила, що лікарі дійсно не зобов’язані повідомляти відразу повідомляти про смерть, а тіла видаються тільки з моргу:

“З приводу кисню, брехня, у нас усі лежать або з переносними концентраторами, або з нашими лікарняними. Якщо дівчина мала на увазі реанімацію, то якщо місць немає, то покласти його просто нікуди… Сатурація 80 виникає не одразу, отже, люди лікувалися вдома, а коли стало зовсім погано, викликали швидку. А потім лікарня-вбивця”.

Тіло віддали за гроші, а хірург був п’яний: у Харкові жінка звинуватила медиків у смерті батькаТіло віддали за гроші, а хірург був п’яний: у Харкові жінка звинуватила медиків у смерті батька

Раніше глава МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що понад 600 тисяч українців не з’явилися за другою дозою щеплення від COVID-19.

Нагадаємо, 15 листопада в Україні було зафіксовано новий антирекорд за смертністю від COVID-19 – 838 осіб.

Джерело: Народна Правда