Названо ім’я нульового пацієнта з коронавірусом

Названо ім’я нульового пацієнта з коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Так званим нульовим пацієнтом (перша людина, що заразилася та з якої починається епідемія/пандемія) з коронавірусом був не бухгалтер, а продавчиня морепродуктів ринку в Ухані Вей Гуйсянь.

Про це заявив вчений Майкл Горобець, пише The Guardian.

Згідно з новими даними, перший відомий випадок зараження коронавірусом стався 11 грудня 2019 року у жінки, яка працювала на уханьському ринку Хуанань.

Як відомо, раніше вважалося, що нульовим пацієнтом був 41-річний бухгалтер-чоловік, який жив за десятки кілометрів від ринку.

Доктор Майкл Воробей, голова відділу екології та еволюційної біології Університету Арізони, каже, що Всесвітня організація охорони здоров’я неправильно витлумачила ранні терміни пандемії COVID-19. Спеціаліст команди ВООЗ Пітер Дашак визнав помилку, виявлену Горобцем.

У Рівному вихователька дитячого садка, яку відсторонили від роботи через відсутність щеплення від COVID-19, увірвалася до закладу із трьома чоловіками та влаштувала погром, вимагаючи відновити її на роботі.

Раніше глава МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що понад 600 тисяч українців не з’явилися за другою дозою щеплення від COVID-19.

Нагадаємо, 15 листопада в Україні було зафіксовано новий антирекорд за смертністю від COVID-19 – 838 осіб.

Джерело: Народна Правда