У Саакашвілі діагностували ураження мозку: омбудсмен каже, він може впасти в кому

У Саакашвілі діагностували ураження мозку: омбудсмен каже, він може впасти в кому
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який зараз перебуває в реанімації у тюремній лікарні в Глдані, виявили ураження мозку.

Як повідомляє “Грузія Онлайн”, влада пропонує перевести політика у військовий госпіталь у Горі, там є необхідне обладнання для діагностики.

“Після огляду Саакашвілі на місці члени експертної групи підтвердили необхідність негайного переведення Саакашвілі у високотехнологічну багатопрофільну лікарню. Тим часом, внаслідок невиконання рекомендацій у Саакашвілі розвинулося серйозне ускладнення – судоми, спричинені енцефалопатією Верніке (синдром Гає – Верніке, – ред.)”, – каже грузинський омбудсмен Ніно Ломджарія.

За її словами, для повної оцінки осередкових процесів, що відбуваються в мозку в цей період, потрібна МРТ. Експерти не відкидають, що Саакашвілі може впасти в кому, яка закінчиться смертю.

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе вже сказав, що Саакашвілі можуть перевести до Горійського військового шпиталю, якщо він погодиться.

Четвертий президент Грузії Георгій Маргвелашвілі різко прокоментував реакцію росіян , які висміювали відео з Міхеїлом Саакашвілі.

Раніше заступник начальника медичного департаменту Спеціальної пенітенціарної служби Георгій Чидрашвілі заявляв , що стан здоров’я колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі стабільний. Його життєво важливі параметри нібито гаразд.

Джерело: Народна Правда