У США порушили питання невизнання Путіна президентом Росії у разі нового переобрання

У США порушили питання невизнання Путіна президентом Росії у разі нового переобрання
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Палату представників Конгресу США внесли проект резолюції, за якою Володимира Путіна не буде визнаний президентом Російської Федерації у разі переобрання на цю посаду в 2024 році.

Loading...

Документ опубліковано на сайті співголови Гельсінської комісії Конгресу Стіва Коена. Авторами ініціативи виступили сам Коен, а також член Конгресу від Республіканської партії Джо Вілсон.

Вони вважають, що будь-яка спроба Путіна залишитися на посту президента після закінчення нинішнього терміну (7 травня 2024 року) має спричинити невизнання з боку США.

Політики додали, що голосування щодо поправок до Конституції Росії, які нібито «обнулили» президентські терміни Путіна, відбувалося з порушенням закону. Зокрема, повідомлялося про «численні» випадки примусу до голосування, повторне голосування, вкидання бюлетенів, а також одностороннє висвітлення поправок у ЗМІ.

Віце-спікер Ради Федерації Костянтин Косачов назвав резолюцію США «втручанням у внутрішні справи» Росії, пише “Дождь”:

«Рано цього разу американці почали втручатися у президентські вибори в Росії. В іншому нічого нового і нічого несподіваного. Втручання у наші внутрішні справи в чистому вигляді».

Видання нагадує, що голосування щодо поправок до Конституції відбувалося у липні 2020 року. У квітні Путін підписав закон, який дозволяє йому балотуватися ще на два президентські терміни. Тепер він зможе висуватися на пост президента у 2024 та 2030 роках.

Джерело: Народна Правда