“Вибачте”: мати Миколи Харківського вперше зробила заяву

”Вибачте”: мати Миколи Харківського вперше зробила заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мати Миколи Харківського, хлопця, який став винуватцем смертельної аварії в Харкові, Марина Дегтяр заявила, що її сім’я прийме будь-який вирок суду щодо сина. Жінка також затверджує, що до підлітка у СІЗО немає особливого відношення, а інформація про те, що вони нібито намагаються дати комусь гроші за лжесвідчення, – неправда.

Про це жінка розповіла в ефірі шоу “Говорить Україна”, пише Newsroom.

Марина Дегтяр зараз перебуває в Німеччині, туди вона поїхала ще до трагедії.

Вона підтвердила, що автомобіль Infiniti належить їй. За її словами, підтриманий легковик після придбання він залишив на техобслуговування у приватного майстра: “Це авто сім’ї, яке оформлене на моє ім’я. До цього у мене був автомобіль, але він застарів і постійно ламався, його продали та купили інший”.

За її словами, незадовго до аварії син попався за кермом батьківського транспортного засобу, хоча прав водія у 16-річного Миколи немає. Тому мати, їдучи за кордон, забрала із собою другий комплект ключів від нового авто та всі документи на нього.

Жінка стверджує, що сама ніколи не передавала неповнолітньому синові право керувати автомобілем.

Сім’ї загиблого водія Chevrolet Aveo вона принесла співчуття, просячи “прощення у близьких цієї людини”. Також заявила, що від себе зробить усе можливе, щоб надати необхідну допомогу цим людям.

Хочу, щоб закон був однаковий до всіх людей у цій категорії злочинів. В інтернеті пишуть, що ми пропонуємо комусь гроші, щоб хтось узяв на себе. провину, це не так. Микола перебуває у СІЗО без телефону та будь-якої техніки. Більше того, я не можу передати йому навіть кросівки, тому що не приймають. Поблажок для нього ніхто не робить”, – підсумувала мати винуватця ДТП.

“Вибачте”: мати Миколи Харківського вперше зробила заяву

Джерело: Народна Правда