Кулеба відповів Кремлю на звинувачення про силовий сценарій на Донбасі

Кулеба відповів Кремлю на звинувачення про силовий сценарій на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі – Київ шукає дипломатичне вирішення конфлікту.

Про це у себе у Twitter пише міністр закордонних справ  Дмитро Кулеба.

Loading...

“РФ підвищила інтенсивність дезінформації, включаючи помилкові звинувачення України в нібито підготовці до військового нападу на Донбасі. Офіційно: Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного вирішення конфлікту”, – написав він.

Він наголосив, що Україна продовжує працювати над пожвавленням нормандського формату.

“Ми закликаємо РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати. Водночас, українська дипломатія продовжує працювати над зміцненням обороноздатності нашої держави з метою стримування Росії від подальших агресивних дій”, – додав міністр.

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомляло , що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков у відповідь на ці публікації заявив, що це Україна нарощує сили. Пєсков стверджує, що повідомлення про військове вторгнення РФ, що готується, в Україну може служити ширмою для нібито агресивних устремлінь Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу.

Джерело: Народна Правда