“Нафтогаз” попередив про зміну цін із 1 грудня

”Нафтогаз” попередив про зміну цін із 1 грудня
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Постачальник “останньої надії” – “Нафтогаз України” – повідомив, що пільгова ціна газу (7,96 гривень за кубометр) для побутових клієнтів діятиме лише до 30 листопада – з 1 грудня ціни зміняться.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Loading...

“Побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН), повинні обрати та підключитися до ринкового постачальника до 1 грудня 2021 року. Усі клієнти ПОН протягом 60 днів мають змінити газову компанію та укласти з нею договір. Звертаємо увагу, що ціна 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) діє лише на пільговий період, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року № 1102. Наголошуємо, що ГК «Нафтогаз України» не встановлює ціну для клієнтів ПОН, вона розраховується щомісячно за спеціальною формулою, розробленою в межах Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року № 1102. Усього в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або “Газотека”, – йдеться у повідомленні.

 Наразі “Нафтогаз України” як ПОН обслуговує майже 500 тисяч домогосподарств у Донецькій, Херсонській, Полтавській, Житомирській, Запорізькій, Хмельницькій, Одеській, Луганській та Тернопільській областях.

Запуск «Північного потоку-2» може призвести до втрати газопостачання у п’яти українських містах.

Українці часто скаржаться, що газ горить жовтим чи червоним полум’ям , вважаючи це ознакою поганої якості палива. Насправді, кажуть у Нафтогазі, є три причини зміни кольору полум’я.

Джерело: Народна Правда