Субсидії на комуналку: кого позбавлять допомоги

Субсидії на комуналку: кого позбавлять допомоги
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Субсидія на оплату послуг ЖКГ нараховується, якщо домогосподарство сплачує понад 15% сукупного доходу за комуналку.

“За статистикою минулого опалювального сезону субсидіанти віддавали за комуналку в середньому 11 відсотків свого доходу, решту оплачувала держава”, – заявила міністр соцполітики Марина Лазебна в інтерв’ю thepage.ua.

Loading...

За її словами, критерії нарахування субсидій «скоригували у бік підвищення адресності та справедливості»: почали враховувати факти дорогих покупок чи наявність другого житла. Однак, як і раніше, кожне звернення за субсидією розглядається індивідуально.

«Рішення про призначення субсидії ухвалюється протягом 10 днів. За цей час орган соцзахисту перевірить відомості, зазначені у заяві та декларації людини», – зазначила вона.

Міністр також наголосила, якщо заявник з об’єктивних причин сам не може прийти до органу соцзахисту для подання документів, то допомогти оформити субсидію йому можуть соціальні працівники по телефону в кожній області є телефон “гарячої лінії” місцевого департаменту соцзахисту, за яким можна звернутися з будь-яким питанням про субсидії.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів на засіданні Кабінету міністрів, як виплачуватиметься «тисяча за вакцинацію» від COVID-19.

У компанії «Нафтогаз України» відповіли на поширені питання, спростувавши існуючі міфи про субсидії та їхню втрату.

Джерело: Народна Правда
Теги: