Україна готова протистояти Росії за будь-якого розвитку подій, – Данілов

Україна готова протистояти Росії за будь-якого розвитку подій, – Данілов
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна готова протистояти Російській Федерації за будь-якого розвитку подій. Секретар РНБО Олексій Данілов наголосив на важливості консолідації зусиль цивілізованого світу для протидії агресивній політиці Росії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

Loading...

Українська делегація на чолі з Даніловим взяла участь у роботі Halifax International Security Forum у Канаді. На форумі обговорили погрози та співпрацю України з державами-партнерами. Данілов зокрема заявив про готовність України протистояти державі-агресору за будь-якого розвитку подій.

Секретар РНБО також висловив подяку канадським та американським партнерам за всебічну допомогу та підтримку України та висловився за поглиблення політики співпраці зі США та Канадою.

Напередодні Bloomberg повідомив, що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення до України. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький висловив стурбованість російськими військами біля кордонів України та на території Білорусі. Він вважає, що Росія може використати їх для прямої атаки.

 

Джерело: Народна Правда