Вторгнення в Україну: спікер Путіна звинуватив Київ у нарощуванні сили

Вторгнення в Україну: спікер Путіна звинуватив Київ у нарощуванні сили
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков прокоментував інформацію Bloomberg про загрозу вторгнення РФ до України. Видання, нагадаємо, повідомляло, що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Росія зі свого боку звинувачує Україну в нарощуванні сили. Як повідомляє “Інтерфакс”, Пєсков каже, що повідомлення про військове вторгнення РФ може служити ширмою для нібито агресивних устремлінь Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу:

Loading...

“Нагнітання напруженості – це спроба представити РФ як бік, який загрожує процесу врегулювання. І, звичайно ж, не можна виключати, що це камуфляж для прикриття агресивних помислів, які можуть мати місце, мається на увазі агресивні (помисли) у плані бажання вирішити проблему південного сходу (України) силовими методами.

За його словами, Київ нібито і сам нарощує сили:

“Києву допомагають нарощувати сили, Києву постачають значну кількість озброєнь, включаючи сучасне та високотехнологічне. І все це, звичайно, ми спостерігаємо з великою тривогою”.

Україна готова протистояти Російській Федерації за будь-якого розвитку подій. Секретар РНБО Олексій Данилов наголосив на важливості консолідації зусиль цивілізованого світу для протидії агресивній політиці Росії.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький висловив стурбованість російськими військами біля кордонів України та на території Білорусі. Він вважає, що Росія може використати їх для прямої атаки.

Джерело: Народна Правда