Дух захоплює: у Карпати прийшла справжня зима

Дух захоплює: у Карпати прийшла справжня зима
Автор Романова Марі в Новини/Погода

23 листопада на горі Поп-Іван Чорногорський у Карпатах випав сильний сніг, а температура повітря опустилася до 6 градусів морозу.

Про це повідомляє Чорногорський гірський пошуково-рятувальний пост на сторінці у Facebook.

Loading...

Станом на ранок 23 листопада на горі Поп-Іван Чорногорський хмарна та туманна погода. Вітер там західний, його швидкість сягає 3 м/с. Колишня обсерваторія на одній із найвищих вершин Карпат повністю вкрита снігом.

Дух захоплює: у Карпати прийшла справжня зима

Дух захоплює: у Карпати прийшла справжня зима

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомляла , що похолодання ще не остаточне.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда раніше зазначав, що клімат в Україні в наступні 100 років стане спекотнішим. У середніх широтах, не кажучи вже про південні регіони, зими не буде зовсім.

Завідувач відділу кліматичних досліджень та довгострокові прогнози погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, що погода в Україні на Новий рік 2022 року буде безсніжною, але морозною. За прогнозом погоди, температура повітря опуститься до позначки -15 градусів.

Завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України Віра Балабух каже, що приблизно 60% зимового періоду буде аномально тепло, проте 40% часу – буде холодно і часом навіть дуже холодно.

Джерело: Народна Правда