Росія нарощує боєздатність бойовиків: на Донбасі стартували масштабні навчання

Росія нарощує боєздатність бойовиків: на Донбасі стартували масштабні навчання
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Командування ЗС РФ нарощує боєздатність російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Loading...

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“22 листопада 2021 року у з’єднаннях і частинах 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву, підрозділів “силових структур” і окупаційних адміністрацій. Контроль проведення навчань здійснюється комплексною комісією 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ”, – йдеться у повідомленні.

Розвідка також додає, що проведення навчань супроводжується активізацією діяльності російських пропагандистських ЗМІ щодо підготовки чергових фейкових матеріалів з дискредитації підрозділів Об’єднаних сил.

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомляло , що американська розвідка розкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. За їхньою інформацією, атака можлива як з окупованого Криму, так і через кордон із Росії чи Білорусі.

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков у відповідь на ці публікації заявив, що це Україна нарощує сили. Пєсков стверджує, що повідомлення про військове вторгнення РФ, що готується, в Україну може служити ширмою для нібито агресивних устремлінь Києва щодо силового вирішення проблеми Донбасу.

Джерело: Народна Правда