Українець намагався продати державну таємницю за $2 млн

Українець намагався продати державну таємницю за $2 млн
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Контррозвідка СБУ не допустила витоку за межі України інформації про розробки вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Чоловікові, який намагався продати за кордон секретні дані, повідомили про підозру у держзраді.

Loading...

Про це повідомляє прес-служба управління СБУ у Києві.

Житель Миколаєва, який раніше працював на оборонному підприємстві, вмовив колишнього колегу здати йому частину проекту, над якою той працював. Секретну інформацію він оцінив у $2 млн.

У ході проведення спецоперації контррозвідники задокументували отримання кількох авансів від іноземців у розмірі $7 тис.

“Після тривалих та об’ємних досліджень великого масиву інформації експерти з питань державної таємниці Міністерства оборони України підтвердили, що зазначені матеріали містять відомості, що становлять державну таємницю. Її витік може завдати шкоди обороноздатності країни, економічним та інформаційним інтересам держави”, – йдеться у повідомленні.

Співробітники СБУ викрили зловмисника під час передачі $243 тис. за вказану частину оборонних відомостей.

Служба безпеки України затримала одного з організаторів референдуму 2014 року в Донецькій області. Чоловік закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до «ДНР».

Служба безпеки опублікувала окремі елементи свідчень бойовика терористичної організації ДНР Дениса Куликовського, який очолював незаконну в’язницю «Ізоляція» в окупованому Донецьку.

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції РНБО. Йдеться про Тараса Козака.

Джерело: Народна Правда