“УЗ” повідомила про обрив контактної мережі: потяги спізнюються на 2 години

”УЗ” повідомила про обрив контактної мережі: потяги спізнюються на 2 години
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Укрзалізниця” попереджає про затримку поїздів на ділянці Чернігів – Ніжин через обрив контактної мережі біля станції Липів Ріг (Чернігівська область).

Про це повідомляє Telegram-канал компанії.

Loading...

Затримка приміських поїздів №6301 Ніжин – Чернігів та №6302 Чернігів – Ніжин складе до 2 годин 30 хвилин.

“Повідомляємо, що пасажирів регіонального поїзда №864 Неданчичі — Київ-Волинський пересаджено на поїзд №779 Суми — Київ. Пасажири поїзда №864 Неданчичі — Київ-Волинський прибудуть до кінцевої станції із затримкою на 1 годину 30 хвилин. Вибачаємося за тимчасові невдачі та закликаємо пасажирів стежити за оновленнями інформації”, – додали в компанії.

«Укрзалізниця» передасть пасажирські перевезення до управління Deutsche Bahn у 2022 році. Наразі німецька компанія надає українській стороні консультаційні послуги.

Напередодні « Укрзалізниця » показала 5 нових купейних вагонів, які замовили у «Крюківського вагонобудівного заводу». Вони були куплені за рахунок державного бюджету.

«Укрзалізниця» закупила сидіння для туалетів в вагонах за ціною 10 тисяч гривень і кнопки для змиву води майже по 7 тисяч.
 
“Укрзалізниця” оновила меню в поїздах “Інтерсіті”. Уже з 1 листопада пасажирам пропонуватимуть ланч-бокси на будь-який смак.
 

Джерело: Народна Правда