Антивакцинатори знову перекрили центр Києва

Антивакцинатори знову перекрили центр Києва
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

24 листопада під Верховною Радою знову збираються на мітинг антивакцинатори. Вранці противники щеплень від COVID-19 вишиковуються з плакатами біля станції метро Арсенальна. Також активісти збираються під Радою.

Зазначимо, у зв’язку з проведенням масових заходів до 17:00 у столиці обмежать рух на:

  • вулиці Михайла Грушевського (від перехрестя з вулицею Шовковичною до Європейської площі);
  • Європейській площі;
  • вулиці Хрещатик;
  • бульварі Тараса Шевченка (до перехрестя з вулицею Володимирською);
  • вулиці Володимирській (від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Ірининської).

Фото, відео:  Сегодня

Антивакцинатори знову перекрили центр Києва

Антивакцинатори знову перекрили центр Києва

Антивакцинатори знову перекрили центр Києва

Нагадаємо, витрати медустанов на лікування пацієнтів із COVID-19 покриває держава через Національну службу здоров’я України. Проте гроші компенсуються не за кожного COVID-пацієнта, а за кількість медичних бригад, яких у лікарні має бути щонайменше чотири (одна обслуговує близько 20 осіб).

Державна служба статистики оприлюднила дані про смертність та її причини в Україні за період із січня по вересень 2021 року. COVID-19 посідає 4 місце за смертністю – інфекційна хвороба вбила 40 014 українців з початку року.

У селі Тарасово Волинської області чоловік вистрибнув із вікна 4 поверхи у COVID-лікарні. Напередодні він розмовляв зі своєю дочкою.

У місті Дубно Рівненської області у пологовому будинку від COVID-19 померла 20-річна вагітна Олена Боровець. Вона була на сьомому місяці вагітності, врятувати дитину також не вдалося. Лікарі кажуть, ситуацію посилила бронхіальна астма, родичі мають претензії до медиків та опублікували останнє листування з пацієнткою.

Джерело: Народна Правда