Чиновник ЗСУ міг передати РФ секретні дані щодо протиповітряної оборони

Чиновник ЗСУ міг передати РФ секретні дані щодо протиповітряної оборони
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На Вінниччині СБУ викрила чиновника однієї з військових частин Повітряних сил Збройних Сил України, який таємно збирав секретні дані.

Подробиці повідомляє прес-центр СБУ.

Loading...

Слідчі кажуть, що у зловмисника вилучили незаконно отримані матеріали щодо систем захисту вітчизняних оборонних об’єктів, у тому числі підрозділів бойової авіації.

Наразі силовики перевіряють інформацію про причетність військовослужбовця до агентурної мережі російських спецслужб.

“Чиновник приховано збирав дані державної таємниці на робочому місці. Для цього він незаконно копіював секретні оборонні відомості та зберігав їх за місцем проживання. Крім того, в ході досудового розслідування встановлено факт добровільного набуття громадянства РФ його двома близькими родичами. За даними слідства, до 2017 року вони постійно проживали на території тимчасово окупованої АР Крим, при цьому один з них приховав наявність російського громадянства при вступі до одного із закладів вищої освіти Збройних Сил України”, – йдеться у повідомленні силовиків.

Служба безпеки України затримала одного з організаторів референдуму 2014 року в Донецькій області. Чоловік закликав громадян зривати державні прапори та голосувати за приєднання регіону до “ДНР”.

Служба безпеки опублікувала окремі елементи свідчень бойовика терористичної організації ДНР Дениса Куликовського, який очолював незаконну в’язницю «Ізоляція» в окупованому Донецьку.

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції РНБО. Йдеться про Тараса Козака.

Джерело: Народна Правда