Facebook після атаки російських ботів заблокував оператора підземних сховищ газу «Укртрансгаз»

Facebook після атаки російських ботів заблокував оператора підземних сховищ газу «Укртрансгаз»
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Facebook без очевидних причин заблокував оператора українських підземних сховищ газу “Укртрансгаз”.

Про це йдеться на сторінці “Нафтогазу” у Facebook.

Loading...

“Компанія, що управляє найбільшими підземними газовими сховищами в Європі, втратила свій голос у соціальній мережі. Проти наших представництв в інтернеті давно працює згуртована та агресивна армія ботів переважно російського походження. Вони активно смітять в однотипних коментарях і синхронно скаржаться Facebook на “неприпустимий контент” “або на те, що “сторінка видає себе за іншу компанію”, – йдеться у повідомленні “Нафтогазу”.

Там також додали, що цього разу причиною активізації ботів став пост про допомогу військовим:

“На жаль, алгоритми перевірки скарг Facebook недосконалі і дозволяють e-титушкам вільно займатися мережевим хуліганством. Щоб пояснити службам підтримки Facebook, що скарги безпідставні, йде багато часу… Ми не одні є об’єктом атак. Подібні методи, ретельно відпрацьовані пропагандистською машиною РФ – бот-атаки, скарги заради блокування сторінок, хейтерство, інформаційні провокації – відчувають на собі майже всі державні установи України. Примітно, що активізація хейтерів, ботів та тролів відбувається хвилями у певні періоди часу, а потім падає. Гібридна війна, як вона є”.

 

Як повідомлялося раніше, наступного року тарифи на газ для українців зростуть на 15%.

Обсяг спожитого газу для приміщень, де не встановлені прилади обліку, розраховується пропорційно до кількості осіб, зареєстрованих у квартирі.

Постачальник “останньої надії” – “Нафтогаз України” – повідомив , що пільгова ціна газу (7,96 гривень за кубометр) для побутових клієнтів діятиме лише до 30 листопада – з 1 грудня ціни зміняться.

Українці часто скаржаться, що газ горить жовтим чи червоним полум’ям , вважаючи це ознакою поганої якості палива. Насправді, кажуть у Нафтогазі, є три причини зміни кольору полум’я.

Джерело: Народна Правда