Прикордонники України на кордоні з Білоруссю розпочали спецоперацію

Прикордонники України на кордоні з Білоруссю розпочали спецоперацію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На кордоні з Республікою Білорусь розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся».
Вона координується Державною прикордонною службою та проводиться разом із силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Як зазначив перший заступник голови Державної прикордонної служби України Володимир Никифоренко, на сьогодні на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза поширення міграційної кризи та ймовірність перенаправлення потоків мігрантів в Україну, тому правоохоронні органи спільними зусиллями вже вживають заходів щодо нарощування системи охорони кордону на цій ділянці:

«Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з державними структурами, що взаємодіють, погоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. Вчора ввечері вона офіційно розпочалася».

Він також додав, що головне завдання операції – не допустити перетину нелегальними мігрантами державного кордону.

В охороні кордону активно застосовуватиметься для патрулювання та моніторингу авіація, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.

Крім того, передбачено суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону. У межах контрольованих прикордонних районів виставлять контрольні пости на автомобільних дорогах, також буде патрулювання основних шляхів, що прямують до державного кордону, перевірка автобусних та залізничних станцій.

Прикордонники України на кордоні з Білоруссю розпочали спецоперацію

Прикордонники України на кордоні з Білоруссю розпочали спецоперацію

Глава МВС Денис Монастирський розповів про підготовку України до захисту кордонів через міграційну кризу. Влада задіє тактику ешелонного прикриття.

Європейський Союз розпочав технічні переговори з Білоруссю щодо репатріації мігрантів. Зокрема, переговори ведуться із главою МЗС Білорусі Володимиром Макеєм.

Джерело: Народна Правда