Скандальний мер Одеси вніс за себе заставу 30 мільйонів

Скандальний мер Одеси вніс за себе заставу 30 мільйонів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Мер Одеси Геннадій Труханов 23 листопада вніс 30 мільйонів гривень застави, які для нього призначили як запобіжний захід. Раніше він запевняв, що такої суми не має.

Про це “Суспільному” повідомили у ВАКС.

Loading...

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд раніше відпустив Труханова, якого підозрюють у масштабному привласненні землі під заставу. Йому призначили заставу у 30 млн гривень, хоча прокуратура просила заарештувати мера на два місяці з правом внесення застави у 120 млн грн. Труханова також зобов’язали скласти паспорт для закордонних поїздок.

Як відомо, Труханов фігурує у справі НАБУ щодо присвоєння коштів місцевого бюджету та землі територіальної громади Одеси для її подальшої передачі під забудову.

Як повідомлялося раніше, генеральний прокурор Ірина Венедиктова повідомила про підписання підозри меру Одеси Геннадію Труханову у справі про заволодіння земельними ділянками в місті. За її словами, він фігурує в злочинах, спрямованих на заволодіння земельними ділянками в Одесі. Реальне заволодіння землями фігуранти справи називали орендою. За експертними висновками, збитки міському бюджету склали понад 533 млн грн.

Також повідомлялося, що у справі про присвоєння землі в Одесі оголосили підозри 16 особам , серед них також: в.о. віце-мера – керуючий справами міськвиконкому Олег Бриндак, директор юрдепартаменту мерії Інна Поповська, колишній прокурор області Олег Жученко, бізнесмен Володимир Галантернік.

Джерело: Народна Правда