Тисячі антивакцинаторів під будівлею СБУ вимагають звільнити Стахіва

Тисячі антивакцинаторів під будівлею СБУ вимагають звільнити Стахіва
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Антивакцинатори продовжують мітинг у Києві, активісти вже підійшли до будівлі СБУ, де вимагають звільнити свого лідера Остапа Стахіва.

Loading...

Учасники заходу вимагають відмінити карантинні обмеження. Люди мають намір передати президентові Володимиру Зеленському своє звернення.

Біля будівлі СБУ чергують силовики.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з проведенням масових заходів до 17:00 у столиці обмежать рух на:

  • вулиці Михайла Грушевського (від перехрестя з вулицею Шовковичною до Європейської площі);
  • Європейській площі;
  • вулиці Хрещатик;
  • бульварі Тараса Шевченка (до перехрестя з вулицею Володимирською);
  • вулиці Володимирській (від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Ірининської).

Нагадаємо, витрати медустанов на лікування пацієнтів із COVID-19 покриває держава через Національну службу здоров’я України. Проте гроші компенсуються не за кожного COVID-пацієнта, а за кількість медичних бригад, яких у лікарні має бути щонайменше чотири (одна обслуговує близько 20 осіб).

Державна служба статистики оприлюднила дані про смертність та її причини в Україні за період із січня по вересень 2021 року. COVID-19 посідає 4 місце за смертністю – інфекційна хвороба вбила 40 014 українців з початку року.

У селі Тарасово Волинської області чоловік вистрибнув із вікна 4 поверхи у COVID-лікарні. Напередодні він розмовляв зі своєю дочкою.

У місті Дубно Рівненської області у пологовому будинку від COVID-19 померла 20-річна вагітна Олена Боровець. Вона була на сьомому місяці вагітності, врятувати дитину також не вдалося. Лікарі кажуть, ситуацію посилила бронхіальна астма, родичі мають претензії до медиків та опублікували останнє листування з пацієнткою.

Джерело: Народна Правда