“Вдихнув порошок і на цьому все закінчилося”: у Росії на Путіні випробували новий вид “Спутника V”

”Вдихнув порошок і на цьому все закінчилося”: у Росії на Путіні випробували новий вид “Спутника V”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії сподіваються, що світ визнає новий вид вакцини від COVID-19 “Спутник V” – назальний, і навіть вже випробували препарат на своєму президенті Володимирі Путіні.

“Спочатку у вигляді уколу, а наступного дня після розмови з Денисом Юрійовичем (заступник голови Центру імені Гамалії), він же сам мені і зробив другу частину цієї процедури, а саме цей порошок назальної форми. Той самий шприц, тільки замість рідкої субстанції він набрав порошок, попросив мене вдихнути глибокона рахунок три, пшикнув з одного боку, з іншого боку. 15 хвилин я потім посидів, і все на цьому закінчилося”, — цитують Путіна російські ЗМІ.

Loading...

Він також додав, що жодних відчуттів після процедури він не мав.

Нагадаємо, російську вакцину “Спутник V” використовують такі країни як: Сирія, Казахстан, Афганістан, деякі країни Африки та Центральної Америки. Водночас у США, наприклад, заборонено в’їзд у країну вакцинованим невизнаними ВООЗ вакцинами (“Спутником V”). Західний світ вакцинується найчастіше препаратами від Pfizer/BioNTech (Comirnaty) чи Moderna. У Великій Британії заявляли, що Росія вкрала формулу своєї вакцини у AstraZeneca.

Нагадаємо, витрати медустанов на лікування пацієнтів із COVID-19 покриває держава через Національну службу здоров’я України. Проте гроші компенсуються не за кожного COVID-пацієнта, а за кількість медичних бригад, яких у лікарні має бути щонайменше чотири (одна обслуговує близько 20 осіб).

Державна служба статистики оприлюднила дані про смертність та її причини в Україні за період із січня по вересень 2021 року. COVID-19 посідає 4 місце за смертністю – інфекційна хвороба вбила 40 014 українців з початку року.

У селі Тарасово Волинської області чоловік вистрибнув із вікна 4 поверхи у COVID-лікарні. Напередодні він розмовляв зі своєю дочкою.

У місті Дубно Рівненської області у пологовому будинку від COVID-19 померла 20-річна вагітна Олена Боровець. Вона була на сьомому місяці вагітності, врятувати дитину також не вдалося. Лікарі кажуть, ситуацію посилила бронхіальна астма, родичі мають претензії до медиків та опублікували останнє листування з пацієнткою.

Джерело: Народна Правда