Названа можлива причина аварії автобуса в Болгарії

Названа можлива причина аварії автобуса в Болгарії
Автор Желізняк Олександр в Новини

Болгарські правоохоронці назвали можливу причину аварії у Болгарії, в якій загинуло понад 40 пасажирів автобуса. Найімовірніше, трагедія сталася через людську помилку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

“На сьогоднішній день у нас є головна і найбільш ймовірна версія катастрофи. Це – людська помилка”, – заявив голова Національної служби розслідувань Болгарії Борислав Сарафов.

Як пише видання, в момент трагедії в автобусі перебували туристи з Північної Македонії, які поверталися з Туреччини. В ході проведення слідчих дій стало очевидно, що ніякого теракту не було – проблеми були з технічним станом автобуса.

“Розтини показують, що всі жертви загинули переважно від задухи після початку пожежі, а не від травм або опіків, які бувають від вибухів”, – уточнив Сарафов, додавши при цьому, що автобус врізався в дорожнє загородження і загорівся через сильний удар.

“Ніхто не міг вибратися з передніх дверей, тому що там було сильне загоряння. Всі скупчилися перед задніми дверима, але вони були заблоковані дорожнім загородженням, яке зупинило автобус”, – розповів слідчий Мар’ян Маринов.

Нагадаємо, 22 листопада у Західній Болгарії на автомагістралі “Стума” в ДТП потрапив туристичний автобус. В результаті аварії спалахнула пожежа, загинули щонайменше 45 осіб, з яких 12 – діти.

Українців серед пасажирів не було.

Джерело: Народна Правда